Nasza relacja z targów IT Future

22 września 2022 na Stadionie Legii w Warszawie odbyły się targi IT Future Expo dla branży IT. Mimo, iż nie jesteśmy częścią tej branży, to sporą część naszych klientów stanowią firmy z tego sektora rynku. Stąd nasz zespół Custom-Made postanowił zostać jednym z wystawców podczas targów. 

Dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko, przygotowaliśmy różne atrakcje. Największą popularnością cieszyły się nasze własne zestawy fiszek do nauki popularnych zwrotów formalnych i nieformalnych po angielsku. 

Poza tym przy naszym stoisku można było bezpłatnie wykonać test poziomujący z języka angielskiego oraz, dla zarządzających firmami lub zespołami, quiz potrzeb językowych firmy.

Dla wszystkich pracujących w metodologiach agile mieliśmy folder z checklistą dla procesów scrumowych oraz tabelę przydatnych zwrotów/zdań do wykorzystania podczas 'daily meetings’.

Podczas tego wydarzenia mieliśmy również okazję poznać wiele ciekawych osób, również tych aspirujących do pracy w tym sektorze. Przeprowadziliśmy także interesujące dyskusje na temat ogólnej znajomości języka w Polsce i na świecie, na temat najnowszych metod nauczania i sposobów uczenia się. Poznaliśmy nawet kilka osób z branży językowej oraz osoby, które rozważają do niej przejście i nauczanie za granicą :).

Targi były dla nas świetnym miejscem do poznania aktualnych potrzeb naszych potencjalnych klientów, zorientowania się z czym się zmagają, jakie wyzwania przed nimi stoją, ale także, do czego w rzeczywistości potrzebny jest im język.

Ku zaskoczeniu, wiele osób, mimo tak zdominowanej przez angielski branży, wciąż nie czuje się pewnie w komunikacji po angielsku. Uświadamia nam to tylko, jak ważną rolę odgrywają dobrze przygotowane szkolenia językowe.

Sie werden auch interessiert sein an...

Vorherige
Weiter

Im Rahmen unserer Website verwenden wir Cookies, um Ihnen ein Höchstmaß an Service zu bieten. zu bieten, auch in einer Weise, die auf Ihre individuellen Bedürfnisse zugeschnitten ist. Sie können Ihre Cookie-Einstellungen jederzeit ändern. Weitere Informationen finden Sie in unserer Datenschutzrichtlinie unten.