Nasza relacja z targów IT Future

22 września 2022 na Stadionie Legii w Warszawie odbyły się targi IT Future Expo dla branży IT. Mimo, iż nie jesteśmy częścią tej branży, to sporą część naszych klientów stanowią firmy z tego sektora rynku. Stąd nasz zespół Custom-Made postanowił zostać jednym z wystawców podczas targów. 

Dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko, przygotowaliśmy różne atrakcje. Największą popularnością cieszyły się nasze własne zestawy fiszek do nauki popularnych zwrotów formalnych i nieformalnych po angielsku. 

Poza tym przy naszym stoisku można było bezpłatnie wykonać test poziomujący z języka angielskiego oraz, dla zarządzających firmami lub zespołami, quiz potrzeb językowych firmy.

Dla wszystkich pracujących w metodologiach agile mieliśmy folder z checklistą dla procesów scrumowych oraz tabelę przydatnych zwrotów/zdań do wykorzystania podczas 'daily meetings’.

Podczas tego wydarzenia mieliśmy również okazję poznać wiele ciekawych osób, również tych aspirujących do pracy w tym sektorze. Przeprowadziliśmy także interesujące dyskusje na temat ogólnej znajomości języka w Polsce i na świecie, na temat najnowszych metod nauczania i sposobów uczenia się. Poznaliśmy nawet kilka osób z branży językowej oraz osoby, które rozważają do niej przejście i nauczanie za granicą :).

Targi były dla nas świetnym miejscem do poznania aktualnych potrzeb naszych potencjalnych klientów, zorientowania się z czym się zmagają, jakie wyzwania przed nimi stoją, ale także, do czego w rzeczywistości potrzebny jest im język.

Ku zaskoczeniu, wiele osób, mimo tak zdominowanej przez angielski branży, wciąż nie czuje się pewnie w komunikacji po angielsku. Uświadamia nam to tylko, jak ważną rolę odgrywają dobrze przygotowane szkolenia językowe.

Zainteresują Cię również...

Previous
Next

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów poniżej w naszej Polityce Prywatności.