Unser Magazindebüt - über Arbeit, Kunden und Neuigkeiten

Debiut w magazynie Businesswoman&Life

W związku z naszym udziałem w książce „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”, zostaliśmy również zaproszeni do opowiedzenia o naszej działalności na łamach magazynu Businesswoman&life.

Jest nam niezmiernie miło ponownie znaleźć się w gronie znakomitych przedsiębiorców, którzy tak jak my swoją pracę wykonują z pasją

W artykule opowiadamy o tym:

  • dlaczego i w jaki sposób nasze kursy są szyte na miarę,
  • o naszych nowych usługach coachingu językowego, które zyskują coraz większą rzeszę fanów
  • oraz o tym, jakie branże obecnie dominują wśród naszych klientów i z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć podczas nauki języka.

Wraz z początkiem lipca i sezonu urlopowego, oprócz odpoczynku, zakasaliśmy rękawy i rozpoczęliśmy przygotowania do wzmożonej ilości pracy po wakacjach, uczestnictwa w nowych ciekawych wydarzeniach i wyzwaniach z zupełnie nową energią. 

O tym wszystkim także sukcesywanie będziemy informować na naszych mediach społecznościowych i blogu.

Tymczasem, serdecznie zapraszamy do zapoznania się treścią artykułu. 

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wydarzeń, w których bierzemy udział, zaobserwuj nasz profil na facebooku lub LinkedIn 🔔.

Sie werden auch interessiert sein an...

Vorherige
Weiter

Im Rahmen unserer Website verwenden wir Cookies, um Ihnen ein Höchstmaß an Service zu bieten. zu bieten, auch in einer Weise, die auf Ihre individuellen Bedürfnisse zugeschnitten ist. Sie können Ihre Cookie-Einstellungen jederzeit ändern. Weitere Informationen finden Sie in unserer Datenschutzrichtlinie unten.