Nasz debiut w magazynie – o pracy, klientach i nowościach

Debiut w magazynie Businesswoman&Life

W związku z naszym udziałem w książce „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”, zostaliśmy również zaproszeni do opowiedzenia o naszej działalności na łamach magazynu Businesswoman&life.

Jest nam niezmiernie miło ponownie znaleźć się w gronie znakomitych przedsiębiorców, którzy tak jak my swoją pracę wykonują z pasją

W artykule opowiadamy o tym:

  • dlaczego i w jaki sposób nasze kursy są szyte na miarę,
  • o naszych nowych usługach coachingu językowego, które zyskują coraz większą rzeszę fanów
  • oraz o tym, jakie branże obecnie dominują wśród naszych klientów i z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć podczas nauki języka.

Wraz z początkiem lipca i sezonu urlopowego, oprócz odpoczynku, zakasaliśmy rękawy i rozpoczęliśmy przygotowania do wzmożonej ilości pracy po wakacjach, uczestnictwa w nowych ciekawych wydarzeniach i wyzwaniach z zupełnie nową energią. 

O tym wszystkim także sukcesywanie będziemy informować na naszych mediach społecznościowych i blogu.

Tymczasem, serdecznie zapraszamy do zapoznania się treścią artykułu. 

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wydarzeń, w których bierzemy udział, zaobserwuj nasz profil na facebooku lub LinkedIn 🔔.

Zainteresują Cię również...

Previous
Next

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów poniżej w naszej Polityce Prywatności.