Kurs Business English

Kurs Business English – nie taki jak wszystkie.

Zarobisz na nim i Ty i Twoi pracownicy. Projektujemy kurs osobno dla każdej grupy. Perfekcyjne rozwiązanie dla firm, które pragną zdobywać międzynarodowe projekty i wygrywać przetargi w przedbiegach.

Jak działa większość biznesowych szkoleń z języka angielskiego?

Zapisujesz swoich pracowników na kurs. Masz wielkie nadzieje i konkretne plany związane z tą inwestycją. Słyszysz zapewnienia o tym, że wszystko będzie, jak trzeba. Tymczasem lekcje są prowadzone pod linijkę, zgodnie ze stałym i powtarzalnym programem. Odstępstwa od ustalonych reguł nie są możliwe.

A przecież płacisz, więc wymagasz. Tak przynajmniej powinno to wyglądać.

Co więc robisz, gdy znowu przychodzi do wyboru szkoły językowej, której powierzysz rozwijanie kompetencji Twoich lub Twoich ludzi? Zwlekasz. Szukasz bez końca. Wahasz się. I nigdy nie masz stuprocentowej pewności, że dokonany wybór jest rzeczywiście najlepszy.

Pozwól, że powiemy Ci coś o osobach zatrudnionych w Twojej firmie. Wiesz, co dzieje się z nimi po słabych szkoleniach?

➢   Nie potrafią wyrazić swoich myśli podczas spotkań, prezentacji i negocjacji.

➢   Odpowiadają na zadane pytania pobieżnie, ponieważ nie mogą znaleźć odpowiednich słów.

➢   Towarzyszy im palący strach przed kompromitacją. Wiedzą, że kaleczą konstrukcje gramatyczne.

➢   Podświadomie myślą, że nie robią postępów w posługiwaniu się językiem angielskim, bo nie mają do tego talentu.

 Jak w takich warunkach mają pokazać się jako profesjonaliści? Dorośli, ambitni ludzie, fachowcy w swojej dziedzinie, nie są w stanie reprezentować Twojej firmy. Nie zdobędą intratnych kontraktów. Bariera językowa jest ich najgorszym koszmarem. A w wielu przypadkach naprawdę chcą ją pokonać.

Co zmieniłoby się w Twojej firmie, gdyby Twoi pracownicy:

business english, kompetencje językowe

➢   Czuli się zawsze dobrze przygotowani do każdej rozmowy biznesowej prowadzonej w języku angielskim?


➢   Przestali uważać, że samo uczęszczanie na zajęcia podniesie ich kompetencje?


➢   Zdobywali dla Ciebie międzynarodowe kontrakty, dzięki czemu awans i podniesienie ich pensji będą łatwe i uzasadnione?


➢   Zwiększali rozpoznawalność Twojej firmy na rynku i sukcesywnie budowali jej profesjonalny wizerunek?


➢   Pozytywnie wpływali na płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa?


➢   Umożliwili Ci wejście na giełdę lub otwarcie biur za granicą?

To stanie się możliwe, jeśli pozwolisz nam opracować i poprowadzić kursy Business English w Twojej firmie. Za każdym razem projektujemy je specjalnie dla Ciebie i Twoich ludzi.

Czego może dotyczyć Twój kurs Business English?

Możemy dać Twoim pracownikom wiedzę i umiejętności językowe dotyczące takich zagadnień jak spotkania, prezentacje, negocjacje, small talk, tematyka biurowa.
Jeśli jest taka potrzeba, omówimy skróty używane w komunikacji korporacyjnej. Z przyjemnością poruszymy specyficzne zagadnienia istotne w Twojej branży. I wszystkie inne, które są ważne z punktu widzenia rozwoju Twojego biznesu.

Przygotowujemy do komunikacji pisemnej i ustnej. Będziemy pracować na materiałach z The New York Times i The Economist.
Za pomoce naukowe posłużą nam portale takie jak CNN, BBC, czy Business Insider. A także wartościowe książki, np. „Market Leader”, czy kanał TEDTalks na platformie YouTube.
Podczas nauki wykorzystujemy dokładnie to, z czym macie do czynienia każdego dnia.

Tutaj nie musisz długo czekać na efekty nauki. Zdajemy sobie sprawę, że w biznesie czas to pieniądz. A my szanujemy Twój czas.

✪   Profesjonalni lektorzy z ogromnym doświadczeniem i pełnym wykształceniem kierunkowym.

✪   Zaangażowani słuchacze osiągają rezultaty bardzo szybko. Jedna z naszych klientek podniosła się w ciągu roku o 1,5 poziomu – z B1 na B2+.

✪   Usługa zaplanowana w sposób kompleksowy. Od momentu podpisania umowy nie musisz się już niczym martwić.

✪   Uwzględniamy bieżące potrzeby uczestników. Przygotowujemy do ważnych spotkań i prezentacji, ćwiczymy język na opracowywanym właśnie dokumencie firmowym.

✪   Minimum czasu poświęconego na kurs, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą nadal wykonywać obowiązki służbowe.

✪   Lekcje bez ogólników, nudy, lania wody, same konkrety. Rozwiązania językowe gotowe do zastosowania natychmiast.

✪   Nasi lektorzy dojeżdżają do siedziby Twojej firmy. Jeśli wolisz, poprowadzimy lekcje online. Twój zespół nie musi marnować czasu na dojazdy.

✪   Zwrot inwestycji w szkolenie może sięgać od 1:10 do 1:1000, jeśli zaangażujesz pracownika w projekt międzynarodowy lub udostępnisz jego pracę na zasadach outsourcingu.

W Custom-Made stawiamy na dobrą organizację i elastyczność. Zobacz, jak wygląda proces nauki w naszej szkole.

Wstępna analiza potrzeb

Przyjmuje ona formę rozmowy lub formularza do wypełnienia. Nasze pytania będą dotyczyć m.in. rodzaju kursu, tematyki, czasu, liczby słuchaczy, częstotliwości spotkań, materiałów.

Wysyłamy ofertę

Zastanawiamy się, co wyjątkowego możemy zaproponować właśnie Tobie. Starannie opracowujemy dokument w taki sposób, by w pełni odpowiadał na to, czego aktualnie potrzebujesz.

Testy poziomujące

Wiemy, że chcesz sprawdzić, na ile trafnie oceniasz swoje umiejętności. Dlatego nie przystępujemy do pracy, dopóki nie określimy, jak możemy Ci pomóc na najwyższym poziomie.

Dobór w grupy

Możliwe są również lekcje indywidualne, decyzję pozostawiamy Tobie. Dobieramy materiały i lektorów w taki sposób, by każda osoba lub grupa mogła realizować swoje cele sprawnie i szybko.

Postępy i korekty

Podczas pracy regularnie badamy własną skuteczność. Przeprowadzamy również ankiety satysfakcji wśród uczestników. Daj nam znać, gdy masz pomysł na usprawnienia. Wprowadzimy je szybko i efektywnie.

Opis rezultatów i testy

Pierwszą opinię opisową o poczynionych postępach formułujemy po pół roku nauki. Na koniec roku kursowego przeprowadzimy test pisemny i ustny, po którym otrzymasz kolejną opinię.

Wyniki swoich pracowników masz pod pełną kontrolą. Po zakończonym roku przygotowujemy raport postępów i nasze rekomendacje dotyczące dalszego działania.

Co warto wiedzieć o Custom-Made?

Świetnie rozumiemy wyzwania współczesnych przedsiębiorców. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych pracowników. Dlatego nie wierzymy w uniwersalne rozwiązania, magiczne sztuczki czy narzucanie własnego zdania, jeśli chodzi o naukę języków.

Indywidualne podejście nie jest dla nas pustym frazesem. Uważnie analizujemy faktyczne potrzeby językowe naszych klientów. Potrafimy dopasować do nich program i materiały. Słuchamy ich uwag również po starcie kursu i szybko reagujemy na pojawiające się zmiany.

Nasza profesjonalna kadra nauczycielska jest w stanie zapewnić językowe sukcesy Twoim pracownikom. Nie zatrudniamy studentów, którzy dopiero uczą się uczyć. Klienci zawsze polecają nas kolejnym osobom ze względu na skuteczność i ciekawą formę naszych kursów.


Masz chęć skorzystać z naszych szkoleń, ale zastanawiasz się, czy to odpowiednia chwila?

Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma, to Ty najlepiej znasz swój biznes. Wiesz, że idealny moment nigdy nie nadejdzie, a życie lubi zaskakiwać. Za chwilę może pojawić się ciekawy projekt i trzeba będzie przedstawić swoje rozwiązanie. A na naukę języka nie będzie już czasu. Do takich wyzwań lepiej przygotować siebie i swoich pracowników z wyprzedzeniem.

Pamiętaj, że Twoja konkurencja może inwestować w szkolenia już teraz. I wygra przetarg, zdobędzie ważnego klienta, choćby kompetencje Twoich ludzi były bardziej dopasowane do projektu. Wystarczy, że przedstawi swoją ofertę w sposób bardziej profesjonalny dzięki świetnej znajomości języka angielskiego.

 

A może to Ty jesteś pracownikiem i chcesz szkolić się, by szybciej uzyskać upragniony awans?

Oferujemy również kursy indywidualne. Na pewno nie chcesz, by Twój cel zrealizował ktoś inny. I to tylko dlatego, że będzie sprawniej porozumiewał się w języku angielskim, a wcale nie jest lepszym specjalistą.

To oczywiste, że na razie radzisz sobie, jak potrafisz. Może masz teraz na głowie milion spraw związanych z pracą i życiem rodzinnym. Jeśli jednak naprawdę marzy Ci się wejście na wyższy poziom, warto potraktować szkolenie językowe priorytetowo.

Kto najczęściej korzysta z naszych kursów Business English?

➢   Firmy, które pragną rozszerzyć swoje wpływy na zagraniczne rynki, otwierać filie w innych krajach i podejmować międzynarodowe współprace.

➢   Managerowie, dyrektorowie i prezesi przedsiębiorstw, którzy chcą swobodnie pokazać swoją eksperckość podczas rozmów w języku angielskim.

➢   Ambitni specjaliści. Ci, którym nie wystarcza obecne stanowisko. A zdają sobie sprawę, że bez znajomości języka utknęli na nim na dobre.

Czujesz, że możemy Ci pomóc? Koniecznie zostaw nam kontakt do siebie!

Chętnie zadzwonimy lub napiszemy – Ty wybierasz dogodną dla siebie formę. Wyślemy Ci ofertę, gdy tylko poznamy Twoje potrzeby i przedyskutujemy w zespole najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Wszystko sprowadza się do jednego maila. Jeśli chcesz skorzystać z naszego kursu, wyślij wiadomość. My zajmiemy się resztą.

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów poniżej w naszej Polityce Prywatności.