Kurs Legal English

Kurs Legal English – dla najlepszych specjalistów w zakresie prawa.

Prowadzony przez wybitnych lektorów z wykształceniem prawniczym lub czynnych tłumaczy specjalizujących się w dokumentach prawnych. Zaprojektowany osobno dla każdej grupy kursantów. W pełni przygotowujący do swobodnego używania prawniczego języka angielskiego w mowie i piśmie.

Z czym mierzą się specjaliści z zakresu prawa, gdy nie zadbają o znajomość prawniczego języka angielskiego?

➢ Mają problem z przełożeniem przepisów prawnych na język angielski.

➢ Brak im stuprocentowej pewności i jasności w tym zakresie.

➢ Trudno im się wypowiadać na angielskojęzycznej konferencji branżowej mimo ogromnej wiedzy z zakresu prawa.

➢ Nie są w stanie profesjonalnie obsłużyć zagranicznych klientów, ponieważ paraliżuje ich lęk przed popełnieniem błędów gramatycznych.

➢ Ryzykują, że zmierzą się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, jeśli zmienią znaczenie przepisów przez ubogie, anglojęzyczne słownictwo.

 

Prawnikom i notariuszom nie wystarczy żaden ogólnobiznesowy kurs języka angielskiego. Potrzebują rozwiązań tworzonych specjalnie dla nich. Najlepiej, gdy mogą się uczyć od osób, które posiadają kwalifikacje z zakresu znajomości zarówno języka, jak i prawa. Tylko wtedy lektor może w pełni zrozumieć specyfikę zagadnień, z którymi uczestnicy szkolenia mają do czynienia każdego dnia. Dokładnie takich lektorów zatrudniamy w naszej szkole.

legal english

Co się zmienia w pracy prawników, którzy korzystają z naszych kursów?

➢ Są postrzegani jako profesjonaliści, niezależnie od tego, czy posługują się językiem angielskim, czy polskim.

➢ Stają się rozpoznawalni wśród kolegów z branży.

➢ Stanowią dla nich przykład do naśladowania.

➢ Klienci zagraniczni mają do nich pełne zaufanie.

➢ Są spokojni, ponieważ czują się dobrze zrozumiani.

➢ Wzmacniają profesjonalny wizerunek firmy, w której pracują. A to skutkuje napływem kontrahentów, którzy poszukują wyłącznie usług najwyższej jakości.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną kancelarię, jesteś szefem działu prawnego w swojej firmie, czy specjalistą z zakresu prawa, możesz osiągnąć ten efekt. Wystarczy, że przestaniesz polegać na szczątkach wiedzy językowej gromadzonej z różnorodnych źródeł i skorzystasz z oferty szkoły Custom-Made. Tutaj każdy kurs projektujemy pod aktualne potrzeby uczestników.

Czego może dotyczyć Twój kurs Legal English?

Podczas kursu korzystamy z podręczników specjalistycznych. Przykłady? „International Legal English”, „Market Leader Business Law”, „Professional English in Use – Law” i wiele innych. Pracujemy na wzorach prawdziwych dokumentów, czasopismach i materiałach branżowych. Stawiamy na prawnicze książki i czasopisma tworzone w języku angielskim. Oglądamy kawałki przemówień w kongresie amerykańskim. Bierzemy też na tapet pisma, nad którymi pracują obecnie uczestnicy. A to tylko kilka z naszych pomysłów.

Możesz poczuć się pewnie. Po kursie Legal English w naszej szkole nikt nigdy więcej nie posądzi Cię o ignorancję językową.

➢ Certyfikowani lektorzy z wykształceniem prawniczym lub pracujący z dokumentami prawnymi na co dzień. Nie pozwolą Ci się zagubić w językowych niuansach zagadnień prawnych.

➢ Nauka prawniczego języka angielskiego w mowie i piśmie. Dzięki temu zyskujesz pełną swobodę wypowiedzi.

➢ Zdejmujemy z Ciebie wszelkie obciążenia organizacyjne. Nasi lektorzy dojeżdżają do Twojej kancelarii notarialnej lub prawnej. Prowadzimy również zajęcia online.

➢ Dbamy nie tylko o rozwój słownictwa. Korygujemy również utarte błędy gramatyczne, co w przypadku pism prawnych jest bardzo ważne.

➢Najważniejszym kryterium w ustalaniu programu są bieżące potrzeby słuchaczy. Dostosowujemy się do nich elastycznie.

➢Współpracując z nami, masz pewność, że nie zmarnujesz czasu. Analizujemy tempo rozwoju umiejętności uczestników i systematycznie wprowadzamy usprawnienia.

W Custom-Made stawiamy na dobrą organizację i elastyczność. Zobacz, jak wygląda proces nauki w naszej szkole.

Wstępna analiza potrzeb

Przyjmuje ona formę rozmowy lub formularza do wypełnienia. Nasze pytania będą dotyczyć m.in. rodzaju kursu, tematyki, czasu, liczby słuchaczy, częstotliwości spotkań, materiałów.

Wysyłamy ofertę

Zastanawiamy się, co wyjątkowego możemy zaproponować właśnie Tobie. Starannie opracowujemy dokument w taki sposób, by w pełni odpowiadał na to, czego aktualnie potrzebujesz.

Testy poziomujące

Wiemy, że chcesz sprawdzić, na ile trafnie oceniasz swoje umiejętności. Dlatego nie przystępujemy do pracy, dopóki nie określimy, jak możemy Ci pomóc na najwyższym poziomie.

Dobór w grupy

Możliwe są również lekcje indywidualne, decyzję pozostawiamy Tobie. Dobieramy materiały i lektorów w taki sposób, by każda osoba lub grupa mogła realizować swoje cele sprawnie i szybko.

Postępy i korekty

Podczas pracy regularnie badamy własną skuteczność. Przeprowadzamy również ankiety satysfakcji wśród uczestników. Daj nam znać, gdy masz pomysł na usprawnienia. Wprowadzimy je szybko i efektywnie.

Opis rezultatów i testy

Pierwszą opinię opisową o poczynionych postępach formułujemy po pół roku nauki. Na koniec roku kursowego przeprowadzimy test pisemny i ustny, po którym otrzymasz kolejną opinię.

Wyniki masz zawsze pod pełną kontrolą. Po zakończonym roku przygotowujemy raport postępów i nasze rekomendacje dotyczące dalszego działania.

Co warto wiedzieć o Custom Made?

Traktujemy naszych klientów wyjątkowo poważnie. Nie godzimy się na półśrodki, które nie dają realnych efektów. Właśnie dlatego zatrudniamy lektorów związanych zawodowo zarówno z językiem, jak i z prawem. Są to osoby, które ukończyły studia prawnicze lub pracują czynnie jako tłumacze specjalizujący się w dokumentach prawnych. Prócz tego mają wieloletnie doświadczenie w pracy lektora języka angielskiego.

Indywidualne podejście nie jest dla nas pustym frazesem. Uważnie analizujemy faktyczne potrzeby językowe naszych klientów. Potrafimy dopasować do nich program i materiały. Słuchamy ich uwag również po starcie kursu i szybko reagujemy na pojawiające się zmiany.

Nasza profesjonalna kadra nauczycielska jest w stanie zapewnić Ci językowe sukcesy. Nie zatrudniamy studentów, którzy dopiero uczą się uczyć. Klienci zawsze polecają nas kolejnym osobom ze względu na skuteczność i ciekawą formę naszych kursów.

Kto najczęściej korzysta z kursów Legal English?

➢ Kancelarie prawne i notarialne, firmowe działy prawne. Firmy, które chcą oferować obsługę prawną klientom zagranicznym.

➢ Niezależni radcowie prawni, notariusze i studenci prawa. Wszyscy, którzy są zainteresowani lub pracują na co dzień z prawniczym językiem angielskim.

Dlaczego to ważne, by polscy specjaliści związani ze środowiskiem prawnym jak najszybciej rozwinęli swoje kompetencje językowe?

legal english kursy dla kancelarii

W ciągu ostatnich 10 lat można było zauważyć drastyczny wzrost konkurencji wśród kancelarii prawniczych w Polsce. Ponieważ na rynku krajowym robi się coraz gęściej, usługi prawne ulegają postępującej globalizacji.

Wyobraź sobie, że masz szansę na zdobycie zagranicznego klienta, który przyniesie Twojej kancelarii wysoki i regularny dochód. Przedstawiasz mu swoją ofertę, poruszasz w rozmowie skomplikowane zagadnienia prawne. Klient uśmiecha się z politowaniem i wychodzi. A wszystko przez błędy językowe, które popełniasz podczas rozmowy.

Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, jeśli nie chcesz doprowadzić swojej firmy do upadku. Właśnie dlatego warto sprawdzić swoje umiejętności już teraz. Pomożemy Ci określić, co możesz poprawić, a następnie przeprowadzimy Cię przez cały proces prawniczego kształcenia językowego szybko i efektywnie.

Potrzebujesz kursu Legal English? Chcesz opanować prawniczy język angielski na perfekcyjnym poziomie?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Wskaż, czy wolisz rozmawiać z nami mailowo czy telefonicznie. Przed wysłaniem oferty zadamy Ci kilka istotnych pytań, co pozwoli nam opracować rozwiązania idealne dla Ciebie.
Tego, co możemy dla Ciebie zrobić, nie dadzą Ci żadne inne szkolenia. Współpracując z nami, szybko zaczniesz komunikować się w języku angielskim na poziomie eksperckim. Wystarczy Twoje zaangażowanie.

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów poniżej w naszej Polityce Prywatności.