Gala z okazji premiery książki ’50 osobistości biznesu. Od serca dla serca’

Nasza relacja z gali z okazji premiery książki

15.10.2021 r. w Airpot Hotel Okęcie mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystej gali z okazji premiery książki ’50 osobistości biznesu. Od serca dla serca’, na której kartach nasza założycielka, Monika Sarapa, miała możliwość opowiedzieć również swoją historię, jako przedsiębiorcy.

Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

„Chciałabym serdecznie podziękować redakcji Businesswoman&Life za zaproszenie do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam pojawić się w książce ’50 osobistości biznesu. Od serca dla serca’ i opowiedzieć o swojej personalnej językowej ścieżce w biznesie oraz planach naszej szkoły językowej Custom-Made na przyszłość, w tym o  najnowszej usłudze, jaką jest coaching językowy.

Czuję się zaszczycona, ze mogłam w ten sposób wspomóc cudowną fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Religii, który wciąż jest wzorem innowacyjności i odwagi dla wielu młodych medyków. 
Muszę przyznać, że jest to dla mnie tym bardziej szczególne wyróżnienie, że, jako jedyna szkoła językowa mogłam zaprezentować swój osobisty lingwistyczny pogląd na biznes i jego rozwój. Mimo, że nie zajmuję się rozwojem nowych technologii, a jedynie wykorzystuję je w naszych kursach, to czuję swoistą więź z postawą prof.. Religii, jeśli chodzi o innowacyjne, niesztampowe podejście. I tak w naszych kursach wykorzystujemy wyniki badań naukowych nad mózgiem, jego pracą i analizą procesów uczenia się do oferowania nowoczesnych metod kursowych, m.in. metody Coachingu Neurojęzykowego (metoda Neurolanguage Coaching® stworzona przez Rachel Paling).”

Monika Sarapa

Podczas gali goście mogli licytować wiele wspaniałych upominków przekazanych przez uczestników projektu, z których dochód również został przekazany w całości na rzecz fundacji. Wśród licytowanych przedmiotów, znalazły się również ufundowane przez Custom-Made vouchery o wartości 1000 PLN każdy na 4 darmowe sesje coachingu językowego.

Całość wieczoru uświetniła wspaniała oprawa muzyczna, w tym koncert na żywo włoskiego wykonawcy, Luigi Pagano. Po licytacji odbył się bankiet, podczas którego mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami z uczestnikami gali i porozmawiać z ciekawymi osobami, w tym, z dr Janem Sarną, dyrektorem generalnym Fundacji.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli ponownie spotkać się w tak zacnym gronie wspaniałych przedsiębiorców i wspomóc kolejny szczytny cel.

Zainteresują Cię również...

Previous
Next

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów poniżej w naszej Polityce Prywatności.