23 września 2019

Legal English

Kurs legal English precyzyjnie ukierunkowany na rozwijanie zdolności językowych w zakresie wąskiej tematyki specjalistycznej, prawno-prawniczej.
Skierowany do kancelarii prawnych, notarialnych, firmowych działów prawnych, które chcą zainwestować w rozwój swoich pracowników i oferować obsługę prawną klientom zagranicznym.
Również do niezależnych radców prawnych, studentów prawa i wszystkich osób zainteresowanych lub pracujących z prawniczym językiem angielskim.

Nasza szkoła zdobywała doświadczenie w prowadzeniu kursów legal english u takich klientów jak Zimmerman i Wspólnicy Sp.K, a nasi lektorzy są kierunkowo przygotowani do prowadzenia takich kursów.

(…) Prowadzone zajęcia z native speakerem oraz legal English odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym. Wysoko oceniamy atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć, właściwy dobór pomocy dydatktycznych, a przede wszystkim zaangażowanie lektorów.(…)

Radca prawny Piotr Zimmerman, radca prawny Mateusz Medyński, radca prawny Bartosz Sierkowski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów poniżej w naszej Polityce Prywatności.